Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB12AK2/32
Фото 3 |
Kingston Fury KF432C16BB12AK2/32 |
|
Двоканальний комплект модулів оперативної пам'яті стандарту DDR4-3200 з радіаторами теплорозподільниками та ефектним RGBLED-підсвічуванням, яке повністю сумісне з технологіями Asus Aura Sync, MSI Mystic Light, Gigabyte RGB Fusion та ASRock Polychrome Sync. Складається із пари дворангових модулів сумарним об'ємом 32 Гб (2х16 Гб). Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2023, призначений для геймерів, любителів моддингу та ентузіастів.
Призначений для встановлення в багатоцільові домашні та ігрові системи. Може стати частиною стильного демонстраційного ПК (з прозорою бічною кришкою або у прозорому корпусі). Заявлена ефективна тактова частота 3200 МГц забезпечує модулям оперативної пам'яті Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB12AK2/32 пропускну здатність 25,6 Гбіт/с, що позитивно позначається на загальній обчислювальній та ігровій продуктивності. Такий комплект може встановлюватися на платформи Intel Core (від 6-го до 14-го покоління, для плат Socket 1700 підтримка DDR4 залежить від моделі) або конфігурації на процесорах AMD Ryzen з роз'ємом Socket AM4.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB12AK2/32
Усі ціни 22 →Kingston DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz FURY Beast RGB Black (KF432C16BB12AK2/ | 3 999 грн. |
Kingston Fury 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz Beast Rgb (KF432C16BB12AK2/32) | 4 082 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16GB) DDR4 3200 MHz Beast Rgb (KF432C16BB12AK2/32) | 4 043 грн. |
Модуль памяти ddr4 2x16GB/3200 Kingston Fury Beast rgb (kf432c16bb12ak2/32 | 4 414 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Beast Black RGB | 4 120 грн. |
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB12AK2/32 | від 3 690 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF432C16BB2AK2/32 | від 3 777 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF436C18BB2AK2/32 | від 3 614 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x16Gb KF437C19BB12AK2/32 | від 4 023 грн. | 13 пропозицій |