Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb KF432C16BB2A/8
Фото 3 |
Kingston Fury KF432C16BB2A/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb KF432C16BB2A/8
Усі ціни 19 →Kingston DDR4 8GB 3200Mhz FURY Beast RGB Black (KF432C16BB2A/8) KF432C16BB | 1 262 грн. |
Пам`ять ПК Kingston DDR4 8GB 3200 FURY Beast RGB (KF432C16BB2A/8) KF432C16 | 1 442 грн. |
Kingston Fury 8 Gb DDR4 3200 MHz Beast Rgb (KF432C16BB2A/8) | 1 377 грн. |
Пам'ять для ПК KINGSTON DDR4-3200 8GB FURY Beast RGB (KF432C16BB2A/8) | 1 442 грн. |
Kingston Fury 8 Gb DDR4 3200 MHz Beast Rgb (KF432C16BB2A/8) | 1 416 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb KF432C16BB2A/8 | від 1 085 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb KF436C17BB2A/8 | від 1 163 грн. | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x8Gb KF437C19BB2A/8 | від 1 249 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →