Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x24Gb KF572C38RSAK2-48
Фото 9 |
Kingston Fury KF572C38RSAK2-48 6400 МГц CL32 7200 МГц CL38 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x24Gb KF572C38RSAK2-48
Усі ціни 15 →Kingston DDR5 48GB (2x24GB) 7200Mhz FURY Renegade RGB Silver/Black (KF572C | 12 599 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 48GB (2x24GB) 7200 MHz Renegade RGB XMP | 13 899 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) DDR5 48GB (2x24GB) 7200 MHz Renegade RGB XMP KF5 | 13 839 грн. |
Память Kingston 48GB 7200MT/s DDR5 CL38 DIMM (Kit of 2) FURY Renegade RGB | 13 377 грн. |
Оперативна пам'ять Kingston FURY (ex. HyperX) Renegade RGB Silver DDR5 2x2 | 13 999 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x24Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x24Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x24Gb KF564C32RSAK2-48 | від 9 099 грн. | 20 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x24Gb KF572C38RSAK2-48 | від 12 599 грн. | 15 пропозицій |
Рекомендуємо