Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 4x32Gb KF436C18RB2AK4/128
Фото 16 |
Kingston Fury KF436C18RB2AK4/128 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 4x32Gb KF436C18RB2AK4/128
Усі ціни 13 →Модуль пам'яті Kingston FURY Renegade RGB Black DDR4-3600 128GB (4x32GB) C | 16 359 грн. |
Kingston Fury 128 Gb (4x32GB) DDR4 3600 MHz Renegade Rgb Black (KF436C18RB | 15 834 грн. |
Kingston Fury 128 Gb (4x32GB) DDR4 3600 MHz Renegade Rgb Black (KF436C18RB | 15 681 грн. |
Модуль помяти Kingston FURY Renegade RGB Black DDR4-3600 128GB (4x32GB) CL | 15 671 грн. |
Оперативна пам'ять Kingston FURY (ex. HyperX) Renegade RGB Black DDR4 4x32 | 16 359 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →