Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb KF432C16RB2A/8
Фото 17 |
Kingston Fury KF432C16RB2A/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb KF432C16RB2A/8
Усі ціни 17 →Kingston DDR4 8GB 3200Mhz FURY Renegade RGB Black (KF432C16RB2A/8) KF432C1 | 1 371 грн. |
Kingston Fury 8 Gb DDR4 3200 MHz Renegade Rgb Black (KF432C16RB2A/8) | 1 416 грн. |
Kingston Fury 8 Gb DDR4 3200 MHz Renegade Rgb Black (KF432C16RB2A/8) | 1 378 грн. |
Kingston 8GB 3200MT/s DDR4 CL16 DIMM FURY Renegade RGB, EAN: 740617338201 | 1 366 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) DDR4 8GB 3200 MHz RenegadeRGB KF432C16RB2A/8 | 1 359 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb KF432C16RB2A/8 | від 1 322 грн. | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb KF436C16RB2A/8 | від 1 268 грн. | 21 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x8Gb KF440C19RB2A/8 | від 1 580 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →