Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x32Gb KF436C18RB2K2/64
Фото 12 |
Kingston Fury KF436C18RB2K2/64 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x32Gb KF436C18RB2K2/64
Усі ціни 21 →Kingston DDR4 64GB (2x32GB) 3600Mhz FURY Renegade Black (KF436C18RB2K2/64) | 7 555 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Renegade Black DDR4-3600 64GB (2x32GB) CL18-2 | 7 069 грн. |
Kingston Fury 64 Gb (2x32GB) DDR4 3600 MHz Renegade Black (KF436C18RB2K2/6 | 7 221 грн. |
Kingston Fury 64 Gb (2x32GB) DDR4 3600 MHz Renegade Black (KF436C18RB2K2/6 | 7 152 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr4 64gb (2x32GB) 3600 MHz Renegade Black Ki | 7 739 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x32Gb KF432C16RB2K2/64 | від 6 318 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x32Gb KF436C18RB2K2/64 | від 6 978 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →