Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF556S40IB-32
Відео 1Фото 8 |
Kingston Fury KF556S40IB-32 4800 МГц CL38 5600 МГц CL40 |
|
Малогабаритний дворанговий модуль оперативної пам'яті SO-DIMM DDR5 високої ємності (32 Гб), здатний працювати з підвищеною тактовою частотою 5600 МГц при низькій напрузі живлення (1,1 В). Призначений для встановлення в мобільні та компактні комп'ютери, включаючи ноутбуки, нетбуки, miniPC та HTPC. Два таких модулі можуть працювати у двоканальному режимі як повноцінний комплект.
Підійде як нових систем, так модернізації існуючих. Виробником заявлений високий ступінь сумісності з найширшим асортиментом пристроїв, включаючи мобільні робочі станції та ігрові ноутбуки. Модулі комплекту Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF556S40IB-32 оснащені стандартним слотовим інтерфейсним 288-pin роз'ємом з високоякісними позолоченими контактними майданчиками. Вони мають компактні габаритні розміри та мінімальне тепловиділення, що важливо для застосування у щільних складальних компонуваннях. Виробником заявлено безпроблемну роботу з ефективною тактовою частотою 5600 МГц при таймінгах CL40-40-40. У такому режимі забезпечується висока пропускна здатність (44,8 Гбіт/с), якої достатньо для всіх типових професійних завдань та комфортного геймінгу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF556S40IB-32
Усі ціни 17 →Kingston SODIMM DDR5 32GB 5600Mhz FURY Impact Black (KF556S40IB-32) KF556S | 4 775 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Impact DDR5-5600 SODIMM 32GB (KF556S40IB-32) | 4 399 грн. |
Kingston Fury 32 Gb SO-DIMM DDR5 5600 MHz Impact (KF556S40IB-32) | 4 640 грн. |
Kingston Fury 32 Gb SO-DIMM DDR5 5600 MHz Impact (KF556S40IB-32) | 4 597 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 32 GB SO-DIMM DDR5 5600 MHz Impact (KF556S40I | 5 456 грн. |
Модификації Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF548S38IB-32 | від 4 200 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR5 1x32Gb KF556S40IB-32 | від 4 399 грн. | 17 пропозицій |