Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 2x24Gb KF564C32RSK2-48
Фото 5 |
Kingston Fury KF564C32RSK2-48 6400 МГц CL32 7200 МГц CL38 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 2x24Gb KF564C32RSK2-48
Усі ціни 24 →Kingston DDR5 48GB (2x24GB) 6400Mhz FURY Renegade Silver/Black (KF564C32RS | 9 621 грн. |
Модуль пам`яті DDR5 2x24GB/6400 Kingston Fury Renegade Silver (KF564C32RSK | 9 166 грн. |
Kingston Fury 48 Gb (2x24GB) DDR5 6400 MHz Renegade Silver (KF564C32RSK2-4 | 9 469 грн. |
Kingston Fury 48 Gb (2x24GB) DDR5 6400 MHz Renegade Silver (KF564C32RSK2-4 | 9 378 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 48 GB (2x24GB) DDR5 6400 | 9 577 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 2x24Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 2x24Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 2x24Gb KF564C32RSK2-48 | від 9 137 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x24Gb KF572C38RSK2-48 | від 12 983 грн. | 14 пропозицій |
Рекомендуємо