Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 1x16Gb KF564C32RS-16
Відео 1Фото 6 |
Kingston Fury KF564C32RS-16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 1x16Gb KF564C32RS-16
Усі ціни 40 →Kingston DDR5 16GB 6400MHz FURY Renegade Silver (KF564C32RS-16) KF564C32RS | 3 515 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR5 6400 MHz Renegade Silver/White (KF564C32RW-16) | 3 548 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR5 6400 MHz Renegade Silver/White (KF564C32RW-16) | 3 582 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 16gb 6400 MHz Renegade White/Silver King | 3 775 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 16 GB DDR5 6400 MHz Renegade Silver (KF564C32 | 3 880 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 1x16Gb KF560C32RS-16 | від 2 962 грн. | 36 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 1x16Gb KF564C32RS-16 | від 3 315 грн. | 40 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 1x16Gb KF568C36RS-16 | від 3 892 грн. | 35 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 1x16Gb KF572C38RS-16 | від 4 803 грн. | 39 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 1x16Gb KF576C38RS-16 | від 5 212 грн. | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 1x16Gb KF580C38RS-16 | від 5 871 грн. | 12 пропозицій |
Рекомендуємо