Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF560C32RSAK2-32
Відео 2Фото 9 |
Kingston Fury KF560C32RSAK2-32 |
|
Топовий комплект брендової двоканальної оверклокерської оперативної пам'яті DDR5, здатної штатно працювати з високою ефективною тактовою частотою (6000 МГц) та низькими таймінгами (CL32-38-38). Відрізняється використанням добірних чіпів пам'яті, якісного восьмишарового текстоліту друкованих плат, наявністю розвинених радіаторів-теплорозподільників та ефектним зовнішнім дизайном з керованим RGB LED-підсвічуванням (сумісна з технологіями провідних вендорів материнських плат: Asus Aura Sync, MSI Mystic Light, Gigabyte RGB Fu Sync).
Позиціонується як продукт найвищої цінової категорії 2022 року. Комплект модулів оперативної пам'яті Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF560C32RSAK2-32 включає два однорангові модулі об'ємом по 16 Гб кожен (сумарно 32 Гб). Може застосовуватися як для збирання нових систем, так і апгрейду підсистеми пам'яті існуючих ПК. Орієнтований на використання у складі платформ Intel Core (від 12-го покоління та вище, для материнських плат Socket 1700 потрібна підтримка DDR5) та в апаратних конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen з мікроархітектурою Zen 3 та вище (Socket AM5). Підійде для розгону, в т.ч. із підвищенням напруги живлення. Об'єму модулів цілком достатньо для топового ігрового ПК та робочої станції для створення/редагування цифрового контенту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF560C32RSAK2-32
Усі ціни 41 →Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz FURY Renegade RGB Silver (KF560C32RSAK | 6 065 грн. |
Модуль пам`яті DDR5 2x16GB/6000 Kingston Fury Renegade RGB (KF560C32RSAK2- | 5 995 грн. |
Пам'ять ПК Kingston DDR5 32GB KIT (16GBx2) 6000 FURY Renegade RGB (KF | 6 668 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 32 gb (2x16gb) DDR5 6000 MH | 6 131 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16 GB) DDR5 6000 MHz Renegade Rgb (KF560C32RSAK2-32 | 6 043 грн. |
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF560C32RSAK2-32 | від 5 916 грн. | 41 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF564C32RSAK2-32 | від 6 778 грн. | 50 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF568C36RSAK2-32 | від 8 323 грн. | 41 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF572C38RWAK2-32 | від 9 715 грн. | 41 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF576C38RSAK2-32 | від 10 608 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x16Gb KF580C38RSAK2-32 | від 12 365 грн. | 13 пропозицій |