Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x16Gb KF560C32RSA-16
Фото 9 |
Kingston Fury KF560C32RSA-16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x16Gb KF560C32RSA-16
Усі ціни 48 →Kingston DDR5 16GB 6000MHz FURY Renegade RGB Silver (KF560C32RSA-16) KF560 | 3 127 грн. |
Пам'ять ПК Kingston DDR5 16GB 6000 FURY Renegade RGB (KF560C32RSA-16) | 3 334 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR5 6000 MHz Renegade Rgb (KF560C32RSA-16) | 3 114 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR5 6000 MHz Renegade Rgb (KF560C32RSA-16) | 3 084 грн. |
KINGSTON DDR5- 6000 16GB FURY Renegade RGB (KF560C32RSA-16) | 3 334 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x16Gb KF560C32RSA-16 | від 3 013 грн. | 48 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x16Gb KF564C32RSA-16 | від 3 388 грн. | 52 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x16Gb KF568C36RSA-16 | від 4 178 грн. | 32 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x16Gb KF572C38RWA-16 | від 4 429 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x16Gb KF572C38RSA-16 | від 4 984 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x16Gb KF576C38RSA-16 | від 5 419 грн. | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x16Gb KF580C38RSA-16 | від 6 328 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →