Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x24Gb KF572C38RSA-24
Фото 10 |
Kingston Fury KF572C38RSA-24 6400 МГц CL32 7200 МГц CL38 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x24Gb KF572C38RSA-24
Усі ціни 14 →Kingston DDR5 24GB 7200Mhz FURY Renegade RGB Silver/Black (KF572C38RSA-24) | 6 725 грн. |
Память Kingston 24GB 7200MT/s DDR5 CL38 DIMM FURY Renegade RGB XMP, EAN: 7 | 6 455 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) DDR5 24GB 7200 MHz Renegade RGB XMP KF572C38RSA- | 6 629 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 24GB 7200 MHz Renegade RGB XMP Kingston | 6 699 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 24GB 7200 MHz | 6 699 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x24Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x24Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x24Gb KF564C32RSA-24 | від 4 813 грн. | 15 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x24Gb KF572C38RSA-24 | від 6 455 грн. | 14 пропозицій |
Рекомендуємо