Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF552C40BBA-32
Відео 3Фото 6 |
Kingston Fury KF552C40BBA-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF552C40BBA-32
Усі ціни 54 →Kingston DDR5 32GB 5200MHz FURY Beast RGB Black (KF552C40BBA-32) KF552C40B | 4 705 грн. |
Пам`ять ПК Kingston DDR5 32GB 5200 FURY Beast Білий RGB XMP (KF552C40BWA-3 | 5 091 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR5 5200 MHz Beast Rgb (KF552C40BBA-32) | 4 686 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR5 5200 MHz Beast Rgb (KF552C40BBA-32) | 4 641 грн. |
KINGSTON DDR5-5200 32GB Beast Black RGB (KF552C40BBA-32) | 4 700 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF548C38BBA-32 | від 4 568 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF552C36BBEA-32 | від 4 533 грн. | 44 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF552C40BBA-32 | від 4 527 грн. | 54 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF556C36BBEA-32 | від 4 730 грн. | 39 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF556C40BBA-32 | від 4 540 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x32Gb KF560C40BBA-32 | від 5 133 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →