Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF552C40BB-8
Відео 11Фото 5 |
Kingston Fury KF552C40BB-8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF552C40BB-8
Усі ціни 19 →Kingston DDR5 8GB 5200MHz FURY Beast Black (KF552C40BB-8) KF552C40BB-8 | 1 525 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 8 GB DDR5 5200 MHz Beast (K | 1 753 грн. |
Kingston Fury 8 Gb DDR5 5200 MHz Beast (KF552C40BB-8) | 1 544 грн. |
Kingston Fury 8 Gb DDR5 5200 MHz Beast (KF552C40BB-8) | 1 502 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 8 GB DDR5 5200 MHz Beast (KF552C40BB-8) FURY | 1 672 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF548C38BB-8 | від 1 584 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF552C36BBE-8 | від 2 086 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF552C40BB-8 | від 1 494 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF556C36BBE-8 | від 2 223 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF556C40BB-8 | від 1 506 грн. | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF560C36BBE-8 | від 2 527 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF560C40BB-8 | від 1 609 грн. | 16 пропозицій |
Рекомендуємо