Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C36BBEAK2-64
Відео 2Фото 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEAK2-64 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C36BBEAK2-64
Усі ціни 45 →Kingston DDR5 64GB (2x32GB) 6000Mhz FURY Beast RGB White (KF560C36BWEAK2-6 | 11 435 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 64GB KIT (2x32GB) (KF560C | 11 409 грн. |
Kingston Fury 64 Gb (2x32GB) DDR5 6000 MHz Beast Rgb Expo White (KF560C36B | 11 080 грн. |
Kingston Fury 64 Gb (2x32GB) DDR5 6000 MHz Beast Rgb Expo White (KF560C36B | 10 973 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 64gb (2x32GB) 6000 MHz Beast White rgb K | 11 995 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF548C38BBAK2-64 | від 9 033 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C36BBEAK2-64 | від 8 943 грн. | 44 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF552C40BBAK2-64 | від 8 915 грн. | 42 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF556C36BBEAK2-64 | від 9 437 грн. | 57 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF556C40BBAK2-64 | від 9 033 грн. | 63 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C36BBEAK2-64 | від 10 893 грн. | 45 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x32Gb KF560C40BBAK2-64 | від 10 140 грн. | 56 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →