Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast RGB DDR5 1x32Gb KF560C36BBEA-32
Відео 2Фото 4 |
Kingston Fury KF560C36BBEA-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast RGB DDR5 1x32Gb KF560C36BBEA-32
Усі ціни 40 →Kingston DDR5 32GB 6000Mhz FURY Beast RGB White (KF560C36BWEA-32) KF560C36 | 5 339 грн. |
Пам`ять ПК Kingston DDR5 32GB 6000 FURY Beast Білий RGB EXPO (KF560C36BWEA | 5 812 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR5 6000 MHz Beast Rgb Expo White (KF560C36BWEA-32) | 5 265 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR5 6000 MHz Beast Rgb Expo (KF560C36BBEA-32) | 5 594 грн. |
Пам'ять для ПК KINGSTON DDR5-6000 32GB FURY Beast Білий RGB EXPO (KF560C36 | 5 812 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →