Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF436C16RB1K2/32
Відео 3Фото 5 |
Kingston Fury KF436C16RB1K2/32 |
|
Чистокровна оверклокерська пам'ять, яка вартує адекватних грошей і не підводить, коли це важливо. Входить до титульної лінійки Kingston Fury Renegade 2021 року випуску. Складається з двох розігнаних планок ємністю по 16 ГБ зі штатною тактовою частотою 3600 МГц (пропускна здатність 28800 МБ/с), латентністю CL16 і робочою напругою в межах 1.35 В. Завдяки добірним чіпам пам'яті, та вимогливі геймери.
Зокрема даних комплект здатний розігнатися до 4000 - 4266 МГц, а це вже вкрай близько до показників дорогої пам'яті DDR5. Для розкриття всього потенціалу цієї пам'яті потрібна висококласна материнська плата із потужною підсистемою живлення, флагманським чіпсетом та підтримкою технології XMP. Для ефективного охолодження обидві планки оснащені агресивним чорним металевим радіатором з логотипом Fury, який візуально повторює стиль колись популярної лінійки HyperX Predator. Він впевнено справляється з охолодженням пам'яті при розгоні і рідко нагрівається вище 55°C. У даному комплекті підсвічування не передбачене, але в цілому по серії воно зустрічається досить часто.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF436C16RB1K2/32
Модуль пам'яті Kingston Fury Renegade DDR4 32 Gb (2x16Gb) (KF436C16RB1K2/3 | 3 872 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston Fury 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 | 4 208 грн. |
Память для настольных компьютеров Kingston Fury 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 M | 4 214 грн. |
Память для настольных компьютеров Kingston Fury 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 M | 4 208 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston Fury 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 | 4 412 грн. |
Довго вибираючи собі оперативу, але в результаті вибравши цю модель через зовнішній вигляд. На своїх частотах працює стабільно без нарікань, має низькі таймінги та масивні радіатори, якщо порівнювати з Kingston Fury Beast то Renegade десь у 1,5 рази важча через масивний радіатор. За годину користування жодних проблем з оперативною пам'яттю не було. Ще б цінник не так кусався було б взагалі казка, а так моя оцінка 4/5. Оглядаючись у минулому, краще б підшукав собі іншу пам'ять. Стабільність, дизайн, якісні радіатори, низькі таймінги. Ціна Ігор: користуюся Kingston Fury KF432C16RB1K2/32 кілька місяців
Почему вы бы поискали другую память? Кингстон пока дешевле всех в плане 3600мгц и Сл16 (джи скилл не интересно - много отзывов плохих)
за скільки Ви її купили?) |
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF432C16RB1K2/32 | від 3 608 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF436C16RB1K2/32 | від 3 872 грн. | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 2x16Gb KF442C19RB1K2/32 | від 5 431 грн. | 2 пропозиції |