Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x32Gb KF432C16BB2AK4/128
Фото 3 |
Kingston Fury KF432C16BB2AK4/128 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x32Gb KF432C16BB2AK4/128
Усі ціни 14 →Модуль пам'яті Kingston Fury Beast RGB Black DDR4-3200 128GB (4x32GB) CL16 | 14 299 грн. |
Kingston Fury 128 Gb (4x32GB) DDR4 3200 MHz CL16 Beast Rgb Black (KF432C16 | 13 643 грн. |
Kingston Fury 128 Gb (4x32GB) DDR4 3200 MHz CL16 Beast Rgb Black (KF432C16 | 13 512 грн. |
Модуль памяти Kingston Fury Beast RGB Black DDR4-3200 128GB (4x32GB) CL16- | 13 501 грн. |
Оперативна пам'ять Kingston FURY (ex. HyperX) Beast RGB DDR4 4x32GB (KF432 | 14 499 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x32Gb KF432C16BB2AK4/128 | від 13 501 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 4x32Gb KF436C18BB2AK4/128 | від 14 443 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →