Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x48Gb KF564C32RSAK2-96
Фото 7 |
Kingston Fury KF564C32RSAK2-96 6000 МГц6400 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x48Gb KF564C32RSAK2-96
Усі ціни 19 →Kingston DDR5 96GB (2x48GB) 6400Mhz FURY Renegade RGB Silver (KF564C32RSAK | 19 105 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Renegade RGB DDR5-6400 96GB KIT (2x48GB) (KF5 | 18 759 грн. |
Kingston Fury 96 Gb DDR5 6400 MHz Renegade Rgb (KF564C32RSAK2-96) | 18 149 грн. |
Kingston Fury 96 Gb DDR5 6400 MHz Renegade Rgb (KF564C32RSAK2-96) | 17 974 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 96GB (2x48GB) 6400 MHz Renegade RGB XMP | 18 659 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x48Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x48Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x48Gb KF560C32RSAK2-96 | від 14 366 грн. | 30 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 2x48Gb KF564C32RSAK2-96 | від 17 957 грн. | 19 пропозицій |
Рекомендуємо