Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 Black 4x32Gb KF436C18RB2K4/128
Фото 11 |
Kingston Fury KF436C18RB2K4/128 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 Black 4x32Gb KF436C18RB2K4/128
Усі ціни 14 →Модуль пам'яті Kingston FURY Renegade Black DDR4-3600 128GB (4x32GB) CL18- | 15 399 грн. |
Kingston Fury 128 Gb (4x32GB) DDR4 3600 MHz Renegade Black (KF436C18RB2K4/ | 14 759 грн. |
Kingston Fury 128 Gb (4x32GB) DDR4 3600 MHz Renegade Black (KF436C18RB2K4/ | 14 617 грн. |
Модуль памяти Kingston FURY Renegade Black DDR4-3600 128GB (4x32GB) CL18-2 | 14 606 грн. |
Оперативна пам'ять Kingston FURY (ex. HyperX) Renegade DDR4 4x32GB (KF436C | 15 399 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →