Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb KF432C16BB2AK2/16
Фото 3 |
Kingston Fury KF432C16BB2AK2/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb KF432C16BB2AK2/16
Усі ціни 30 →Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Beast RGB Black (KF432C16BB2AK2/16 | 2 049 грн. |
Модуль пам'яті Kingston Fury Beast RGB Black DDR4-3200 16GB (2x8GB) CL16-1 | 2 099 грн. |
Модуль пам`яті DDR4 2x8GB/3200 Kingston Fury Beast RGB (KF432C16BB2AK2/16) | 2 129 грн. |
Пам`ять ПК Kingston DDR4 16GB KIT (8GBx2) 3200 FURY Beast RGB (KF432C16BB2 | 2 343 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) DDR4 3200 MHz Beast Rgb (KF432C16BB2AK2/16) | 2 154 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb KF432C16BB2AK2/16 | від 2 049 грн. | 30 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb KF436C17BB2AK2/16 | від 2 345 грн. | 20 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 2x8Gb KF437C19BB2AK2/16 | від 2 499 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →