Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb KF432C16BB/8
Відео 2Фото 3 |
Kingston Fury KF432C16BB/8 |
|
Одиночна планка ємністю 8 ГБ швидкодіючої оверклокерської оперативної пам'яті, яка здатна стабільно працювати з ефективною тактовою частотою 3200 МГц та зниженою латентністю CL16. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на любителів моддінгу, геймерів та ентузіастів, які шукають якісну пам'ять, схильну до розгону. Донедавна ця пам'ять виходила під прапорами серії HyperX Fury, але після угоди між HyperX і Hewlett-Packard лінійка перейшла до рук Kingston і змінила вивіску на Fury Beast.
За замовчуванням модуль працює з ефективною тактовою частотою 2666 МГц, таймінгами 16-18-18 і напругою 1.35 В. Для автоматичної активації заявленої швидкості 3200 МГц потрібна материнська плата з підтримкою технології XMP 2.0, яка автоматично вибирає профіль розгону, що найбільш підходить для пам'яті. Якщо раптом системна плата цього не вміє, то перебирати налаштування "частота-таймінг-напруга" доведеться вручну в BIOS. Щоб ОЗП адекватно реагувала зміну цих параметрів і страждала від перегріву контролера пам'яті, її оснастили металевими радіаторами. За традицією і радіатор, і модулі пам'яті забарвлені у вугільно-чорний колір. Таким чином Kingston планує зберегти впізнаваність серії Fury Beast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb KF432C16BB/8
Усі ціни 35 →Kingston DDR4 8GB 3200Mhz FURY Beast Black (KF432C16BB/8) KF432C16BB/8 | 919 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 8GB/3200 Kingston Fury Beast Black (KF432C16BB/8) KF43 | 919 грн. |
Пам'ять для ПК Kingston DDR4 3200 8GB Beast (KF432C16BB/8) KF432C16BB | 919 грн. |
KINGSTON DDR4-3200 8GB Fury Beast (KF432C16BB/8) | 919 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 8 GB DDR4 3200 MHz Beast Bl | 1 168 грн. |
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb KF426C16BB/8 | від 749 грн. | 30 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb KF432C16BB/8 | від 799 грн. | 35 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 1x8Gb KF436C17BB/8 | від 937 грн. | 32 пропозиції |