Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 2x48Gb KF560C32RSK2-96
Фото 5 |
Kingston Fury KF560C32RSK2-96 6000 МГц6400 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 2x48Gb KF560C32RSK2-96
Усі ціни 16 →Kingston DDR5 96GB (2x48GB) 6000Mhz FURY Renegade Silver (KF560C32RSK2-96) | 15 755 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Renegade DDR5-6000 96GB KIT (2x48GB) (KF560C3 | 15 225 грн. |
Kingston Fury 96 Gb (2x48GB) DDR5 6000 MHz Renegade Silver (KF560C32RSK2-9 | 15 296 грн. |
Kingston Fury 96 Gb (2x48GB) DDR5 6000 MHz Renegade Silver (KF560C32RSK2-9 | 15 149 грн. |
Память Kingston 96GB 6000MT/s DDR5 CL32 DIMM (Kit of 2) FURY Renegade Silv | 15 090 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 2x48Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 2x48Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 2x48Gb KF560C32RSK2-96 | від 15 090 грн. | 16 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x48Gb KF564C32RSK2-96 | від 17 099 грн. | 20 пропозицій |
Рекомендуємо