Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x16Gb KF436C16RB12A/16
Фото 17 |
Kingston Fury KF436C16RB12A/16 3200 МГц 3600 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x16Gb KF436C16RB12A/16
Усі ціни 15 →Kingston DDR4 16GB 3600Mhz FURY Renegade RGB Black (KF436C16RB12A/16) KF43 | 2 249 грн. |
Kingston 16GB 3600MT/s DDR4 CL16 DIMM 1Gx8 FURY Renegade RGB EAN: 74061733 | 2 191 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) DDR4 16GB 3600 MHz FURYRenegadeRGB KF436C16RB12A | 2 209 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz FURYRenegadeRGB Kingston | 1 955 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz | 1 955 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x16Gb KF432C16RB12A/16 | від 1 931 грн. | 23 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 RGB 1x16Gb KF436C16RB12A/16 | від 1 955 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →