Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64
Відео 11Фото 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEK2-64 |
|
Комплект модулів швидкодіючої оперативної пам'яті стандарту DDR5 високої ємності з підвищеною тактовою частотою 6000 МГц і алюмінієвими радіаторами теплорозподільниками. Складається з кількох модулів сумарним об'ємом 64 Гб (2х32 Гб). Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2023 року, призначений для вимогливих геймерів, любителів оверклокінгу та ентузіастів.
Підійде для встановлення в недорогі робочі станції для створення/обробки цифрового контенту, а також багатоцільові домашні та ігрові системи. Заявлена тактова частота забезпечує пропускну здатність до 48 Гбіт/с, що позитивно позначається на загальній обчислювальній та ігровій продуктивності. Комплект модулів оперативної пам'яті Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64 має високу ступінь сумісності та здатний працювати в широкому асортименті конфігурацій, побудованих на основі процесорів Intel Core (12-го покоління та вище), а також процесорів AMD Ryzen (мікроархітектура) ). Для зручного автоматичного налаштування таймінгів підтримуються технології Intel XMP 3.0 та AMD EXPO. Невелика висота модулів 34,9 мм дозволяє встановлювати великогабаритні повітряні баштові CPU-кулери.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64
Усі ціни 47 →Kingston DDR5 64GB (2x32GB) 6000Mhz FURY Beast Black (KF560C36BBEK2-64) KF | 10 555 грн. |
Kingston Fury 64 Gb (2x32GB) DDR5 6000 MHz Beast Expo White (KF560C36BWEK2 | 9 267 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 64 GB (2x32GB) DDR5 6000 MH | 9 626 грн. |
Kingston Fury 64 Gb (2x32GB) DDR5 6000 MHz Beast Expo White (KF560C36BWEK2 | 9 357 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 64 GB (2x32GB) DDR5 6000 MHz Beast Black EXPO | 11 044 грн. |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF548C38BBK2-64 | від 8 658 грн. | 23 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C36BBEK2-64 | від 8 199 грн. | 33 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK2-64 | від 8 493 грн. | 47 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF552C40BBK4-64 | від 11 360 грн. | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C36BBEK2-64 | від 8 763 грн. | 57 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF556C40BBK2-64 | від 8 715 грн. | 50 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C36BBEK2-64 | від 9 198 грн. | 47 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x32Gb KF560C40BBK2-64 | від 9 348 грн. | 57 пропозицій |