Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16
Відео 25Фото 6 |
Kingston Fury KF548C38BB-16 |
|
Поодинока планка пам'яті передового формату DDR5, розрахована насамперед на ентузіастів розгону, вимогливих геймерів та власників робочих станцій, які прагнуть максимально прискорити роботу своєї системи без огляду на витрати. Належить до верхнього цінового сегменту і для коректної роботи вимагає далеко не найдешевшу материнську плату з підтримкою DDR5 та XMP 3.0. На відміну від аналогічних планок Fury Beast DDR4, ця модель відразу заводиться на частоті 4800 МГц і гарантує пропускну здатність в 38 400 МБ/с.
З коробки працює з таймінгами 38-38-38, а її робоча напруга складає всього 1.1 В. Пам'ять підтримує нову специфікацію розгону процесора XMP 3.0, яка включає два профілі для швидкості і таймінгів. Істотне підвищення швидкості досягається за рахунок подвоєння кількості блоків пам'яті (з 16 до 32), збільшення тривалості імпульсів (з 8 до 16), а також використання двох незалежних 32-бітових підканалів. За зниження вхідної напруги дякувати необхідно вбудовану інтегральну мікросхему управління живленням, яка найефективніше управляє напругою. Також пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb підтримує накристальну технологію виявлення та виправлення помилок (ODECC), яка підвищує стабільність роботи на екстремальних швидкостях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16
Усі ціни 25 →Модуль пам'яті DDR5 Kingston FURY Beast 16GB 4800MHz (KF548C38BB-16) | 2 389 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR5 4800 MHz Beast Black (KF548C38BB-16) | 2 380 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR5 4800 MHz Beast Black (KF548C38BB-16) | 2 358 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 16gb 4800 MHz Beast Black Kingston Fury | 2 606 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 16 GB DDR5 4800 MHz Beast Black (KF548C38BB-1 | 2 402 грн. |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16 | від 2 199 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C36BBE-16 | від 2 299 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16 | від 2 429 грн. | 50 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C36BBE-16 | від 2 475 грн. | 40 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C40BB-16 | від 2 494 грн. | 49 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C36BBE-16 | від 2 579 грн. | 51 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C40BB-16 | від 2 579 грн. | 46 пропозицій |