Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 2x32Gb KF560C32RSK2-64
Фото 6 |
Kingston Fury KF560C32RSK2-64 6000 МГц6400 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 2x32Gb KF560C32RSK2-64
Усі ціни 38 →Модуль пам'яті Kingston FURY Renegade DDR5-6000 64GB KIT (2x32GB) (KF560C3 | 10 657 грн. |
Kingston Fury 64 Gb (2x32GB) DDR5 6000 MHz Renegade Black/Silver (KF560C32 | 10 506 грн. |
Kingston Fury 64 Gb (2x32GB) DDR5 6000 MHz Renegade White/Silver (KF560C32 | 10 359 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 64 GB (2x32GB) DDR5 6000 | 11 308 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 64gb (2x32GB) 6000 MHz Renegade White Ki | 11 427 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 2x32Gb KF560C32RSK2-64 | від 10 348 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x32Gb KF564C32RSK2-64 | від 12 068 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →