Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x16Gb KF432C16BWAK2/32
Фото 6 |
Kingston Fury KF432C16BWAK2/32 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x16Gb KF432C16BWAK2/32
Усі ціни 17 →Kingston DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz FURY Beast RGB Special Edition (KF432C | 4 155 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Beast RGB Specia | 4 312 грн. |
Память KINGSTON DRAM 32GB (16GBx2) 3200MHz DDR4 CL16 DIMM FURY Beast RGB ( | 3 982 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Beast RGB Special Ed | 4 089 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Beast RGB Specia | 3 999 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x16Gb KF432C16BWAK2/32 | від 3 951 грн. | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB Special Edition 2x16Gb KF436C18BWAK2/32 | від 4 167 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →