Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb KF560C32RS-32
Відео 1Фото 6 |
Kingston Fury KF560C32RS-32 6000 МГц6400 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb KF560C32RS-32
Усі ціни 34 →Kingston DDR5 32GB 6000Mhz FURY Renegade White (KF560C32RW-32) KF560C32RW- | 5 589 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR5 6000 MHz Renegade White/Silver (KF560C32RW-32) | 5 477 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR5 6000 MHz Renegade White/Silver (KF560C32RW-32) | 5 425 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 32gb 6000 MHz Renegade White Kingston Fu | 5 758 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR5 32GB 6000 MHz Renegade Silver Kingston F | 5 662 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb KF560C32RS-32 | від 5 241 грн. | 34 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 1x32Gb KF564C32RS-32 | від 6 193 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →