Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF432C16BB12A/16
Фото 3 |
Kingston Fury KF432C16BB12A/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF432C16BB12A/16
Усі ціни 29 →Kingston DDR4 16GB 3200Mhz FURY Beast RGB Black (KF432C16BB12A/16) KF432C1 | 1 865 грн. |
Пам`ять для ПК Kingston DDR4 16GB 3200 FURY Beast RGB (KF432C16BB12A/16) K | 1 937 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR4 3200 MHz Beast Rgb (KF432C16BB12A/16) | 1 946 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR4 3200 MHz Beast Rgb (KF432C16BB12A/16) | 1 893 грн. |
Пам'ять для ПК KINGSTON DDR4-3200 16GB FURY Beast RGB (KF432C16BB12A/16) | 1 937 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF432C16BB12A/16 | від 1 833 грн. | 29 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF432C16BB2A/16 | від 1 860 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF436C18BB2A/16 | від 1 928 грн. | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 RGB 1x16Gb KF437C19BB12A/16 | від 2 159 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →