Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF548S38IB-16
Відео 1Фото 8 |
Kingston Fury KF548S38IB-16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF548S38IB-16
Усі ціни 32 →Kingston SODIMM DDR5 16GB 4800Mhz FURY Impact Black (KF548S38IB-16) KF548S | 2 339 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 16GB/4800 DDR5 Kingston Fury Impact (KF548S38IB-16) | 2 184 грн. |
Память для ноутбуків Kingston Fury 16 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz Impact (KF5 | 2 989 грн. |
Kingston Fury 16 Gb SO-DIMM DDR5 4800 MHz Impact (KF548S38IB-16) | 2 448 грн. |
Kingston Fury 16 Gb SO-DIMM DDR5 4800 MHz Impact (KF548S38IB-16) | 2 425 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF548S38IB-16 | від 2 161 грн. | 32 пропозиції | ||
Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF556S40IB-16 | від 2 391 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF560S38IB-16 | від 2 918 грн. | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF564S38IB-16 | від 3 094 грн. | 21 пропозиція |
Рекомендуємо