Кухонний ніж Tramontina Tradicional 22219/007
Tramontina Tradicional 22219/007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Tradicional 22219/007
Ніж Tramontina TRADICIONAL кухарський 178мм 22219/007 | 229 грн. |
Кухонний кухарський ніж Tramontina Tradicional 22219/007 (17,8 см) | 634 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Tradicional 178 мм кухарський коричневий (22219/00 | 309 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Tradicional 22219/007:
- Товщина леза – 1.2-1.8 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →