Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7631
Фото 19 |
Victorinox Swiss Classic 6.7631 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7631
Усі ціни 9 →Кухонный нож Victorinox 6.7631 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic,8см, волн.лезвие, красный 6.7631 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Paring 6.7631 | 286 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic для нарізування 80 мм Red (6.7631) | 292 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic 6.7631 | 292 грн. |
ще 4 пропозиції
Колірні варіанти:
- Модель 6.7631 — червоний
- Модель 6.7633 — чорний
- Модель 6.7636.L114 — зелений
- Модель 6.7636.L115 — рожевий
- Модель 6.7636.L118 — жовтий
- Модель 6.7636.L119 — помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7631
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7631 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7636.L118 | від 248 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7636.L114 | від 286 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7636.L119 | від 286 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7636.L115 | від 269 грн. | 16 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7631 | від 286 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7633 | від 269 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →