Овочечистка Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.52
Фото 9 |
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.52
Овощечистка Victorinox Ultra-Sharp Edge 7.6075.52 | 292 грн. |
Овощечистка универсальная Victorinox, светло розовая 7.6075.52 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Універсальна Ultra-Sharp Edge 7.6075.52 | 292 грн. |
Овочечистка Victorinox Swiss Classic Trend Colors Universal Peeler (7.6075 | 292 грн. |
Овощечистка Victorinox Ultra-Sharp Edge 175 mm Light Pink (7.6075.52) | 290 грн. |
Кольорові варіанти:
- Модель 7.6075.12 - світло-червоний
- Модель 7.6075.22 - Світло-блакитний
- Модель 7.6075.42 - Світло-зелений
- Модель 7.6075.52 - світло-рожевий
- Модель 7.6075.82 - світло-жовтий
- Модель 7.6075.92 - світло-помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.52
Ціни на Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.52 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.82 | від 290 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.92 | від 292 грн. | 1 пропозиція | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.52 | від 290 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.12 | від 290 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →