Кондиціонер Mitsubishi Electric PKFY-P25VLM-E 28 м²
61 053 грн. Купити! Mitsubishi Electric PKFY-P25VLM-EMitsubishi Air UAЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Mitsubishi Electric PKFY-P25VLM-E 28 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:28 м²
Внутрішній блок для використання в мультиспліт системах. Опціонально підключається Wi-Fi-модуль і при необхідності дренажний насос. У корпус блока вбудований ІЧ-приймач.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PKFY-P25VLM-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric PKFY-P25VLM-E
Ціни на Mitsubishi Electric PKFY-P25VLM-E |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PKFY-P10VLM-E 12 м² | від 57 738 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PKFY-P15VLM-E 17 м² | від 53 196 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PKFY-P20VLM-E 22 м² | від 59 661 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PKFY-P25VLM-E 28 м² | від 61 053 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PKFY-P32VLM-E 36 м² | від 56 020 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PKFY-P40VLM-E 45 м² | від 57 042 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PKFY-P50VLM-E 56 м² | від 58 352 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →