Кондиціонер Mitsubishi Electric PEFY-P32VMS1-E 36 м²
67 314 грн. Купити! Mitsubishi Electric PEFY-P32VMS1-EMitsubishi Air UAЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Mitsubishi Electric PEFY-P32VMS1-E 36 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:36 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PEFY-P32VMS1-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Mitsubishi Electric PEFY-P32VMS1-E:
- Дренажна помпа
Модификації Mitsubishi Electric PEFY-P32VMS1-E
Ціни на Mitsubishi Electric PEFY-P32VMS1-E |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PEFY-P15VMS1-E 17 м² | від 64 367 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PEFY-P20VMS1-E 22 м² | від 65 186 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PEFY-P25VMS1-E 28 м² | від 66 331 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PEFY-P32VMS1-E 36 м² | від 67 314 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PEFY-P40VMS1-E 45 м² | від 69 646 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PEFY-P50VMS1-E 56 м² | від 75 743 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PEFY-P63VMS1-E 71 м² | від 80 040 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →