Кондиціонер Mitsubishi Electric PFFY-P20VKM-E 22 м²
93 870 грн. Купити! Mitsubishi Electric PFFY-P20VKM-EMitsubishi Air UAЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Mitsubishi Electric PFFY-P20VKM-E 22 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PFFY-P20VKM-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric PFFY-P20VKM-E
Ціни на Mitsubishi Electric PFFY-P20VKM-E |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PFFY-P20VKM-E 22 м² | від 93 870 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PFFY-P25VKM-E 28 м² | від 94 525 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PFFY-P32VKM-E 36 м² | від 95 712 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PFFY-P40VKM-E 45 м² | від 99 108 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →