Кондиціонер Mitsubishi Electric PLFY-P50VFM-E 56 м²
79 058 грн. Купити! Mitsubishi Electric PLFY-P50VFM-EMitsubishi Air UAЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Mitsubishi Electric PLFY-P50VFM-E 56 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:56 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PLFY-P50VFM-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric PLFY-P50VFM-E
Ціни на Mitsubishi Electric PLFY-P50VFM-E |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PLFY-P15VFM-E 17 м² | від 67 518 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLFY-P20VFM-E 22 м² | від 69 032 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLFY-P25VFM-E 28 м² | від 70 382 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLFY-P32VFM-E 36 м² | від 71 528 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLFY-P40VFM-E 45 м² | від 76 357 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PLFY-P50VFM-E 56 м² | від 79 058 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →