Кондиціонер Mitsubishi Electric PCFY-P125VKM-E 140 м²
191 588 грн. Купити! Mitsubishi Electric PCFY-P125VKM-EMitsubishi Air UAЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Mitsubishi Electric PCFY-P125VKM-E 140 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:140 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PCFY-P125VKM-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Mitsubishi Electric PCFY-P125VKM-E:
- Для VRF-систем
Модификації Mitsubishi Electric PCFY-P125VKM-E
Ціни на Mitsubishi Electric PCFY-P125VKM-E |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PCFY-P40VKM-E 45 м² | від 111 794 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PCFY-P63VKM-E 71 м² | від 123 988 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PCFY-P100VKM-E 112 м² | від 148 540 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PCFY-P125VKM-E 140 м² | від 191 588 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →