Кондиціонер Mitsubishi Electric PMFY-P25VBM-E 28 м²
99 272 грн. Купити! Mitsubishi Electric PMFY-P25VBM-EMitsubishi Air UAЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Mitsubishi Electric PMFY-P25VBM-E 28 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:28 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PMFY-P25VBM-E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric PMFY-P25VBM-E
Ціни на Mitsubishi Electric PMFY-P25VBM-E |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PMFY-P20VBM-E 22 м² | від 95 384 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PMFY-P25VBM-E 28 м² | від 99 272 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PMFY-P32VBM-E 36 м² | від 103 487 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PMFY-P40VBM-E 45 м² | від 110 975 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →