Кондиціонер Mitsubishi Electric PUMY-P125YKM 140 м² на 11 блоки(ів)
346 429 грн. Купити! Mitsubishi Electric PUMY-P125YKMMitsubishi Air UAЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Mitsubishi Electric PUMY-P125YKM 140 м²
на 11 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:140 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:3460/3740 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики PUMY-P125YKM
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric PUMY-P125YKM
Ціни на Mitsubishi Electric PUMY-P125YKM |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric PUMY-P112YKM 125 м² на 10 блоки(ів) | від 320 444 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PUMY-P125YKM 140 м² на 11 блоки(ів) | від 346 429 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PUMY-P140YKM 155 м² на 11 блоки(ів) | від 397 620 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric PUMY-P200YKM 224 м² на 12 блоки(ів) | від 412 105 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →