Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.6503.15
Victorinox Fibrox 5.6503.15 червоний чорний |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.6503.15
Усі ціни 17 →Нож Victorinox Fibrox Boning 15 см 5.6503.15D | 1 196 грн. |
Ніж Victorinox Fibrox Boning обваловувальний 15 см (5.6503.15D) | 1 137 грн. |
Нож Victorinox Fibrox Boning обвалочный 15 см (5.6503.15D) | 1 137 грн. |
Нож кухонный Victorinox 5.6503.15D | 1 196 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning 15 см Dual Grip Black/Red (5.6503.15 | 1 209 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Victorinox Fibrox 5.6503.15
Ціни на Victorinox Fibrox 5.6503.15 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.6501.15 | від 1 135 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6503.15 | від 807 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →