Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8412.13
Victorinox Swibo 5.8412.13 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8412.13
Усі ціни 9 →Нож кухонный Victorinox Swibo 13 см желтый 5.8412.13 | 1 374 грн. |
Victorinox Swibo Boning & Sticking 13см з жовт. Ручкою (58412.13) | 1 306 грн. |
Victorinox Swibo Boning&Sticking 13см з жовт. Ручкою (58412.13) | 1 306 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo, Sticking, желтый, 13 см 5.8412.13 | 1 374 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Sticking 5.8412.13 | 1 127 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →