Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C36BBE-16
Відео 25Фото 6 |
Kingston Fury KF560C36BBE-16 |
|
Виробничий одноранговий модуль оперативної пам'яті швидкодіючої стандарту DDR5-6000 об'ємом 16 Гб, оснащений алюмінієвим радіатором. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на вимогливих геймерів, любителів помірного оверклокінгу та ентузіастів. Рекомендується для встановлення в багатоцільові домашні та ігрові системи.
Може стати частиною дешевої робочої станції для створення/обробки цифрового контенту. У парі з таким самим модулем здатний працювати у складі двоканального комплекту. Підійде як для збирання нових систем, так і для модернізації конфігурацій. Заявлена виробником висока тактова частота модуля оперативної пам'яті Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C36BBE-16 забезпечує значну пропускну здатність до 48 Гбіт/с, що позитивно позначається на загальній обчислювальній та ігровій продуктивності.
Демонструє високий ступінь сумісності, може працювати у збірках, побудованих на основі процесорів Intel Core (12-го покоління та вище, залежить від материнської плати), а також процесорів AMD Ryzen (від Zen 4 із Socket AM5 та вище). Для швидкого та зручного автоматичного налаштування таймінгів підтримуються технології Intel XMP 3.0 та AMD EXPO. Помірна висота модуля 34,9 мм не стане проблемою при встановленні потужного баштового процесорного кулера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C36BBE-16
Усі ціни 52 →Kingston DDR5 16GB 6000Mhz FURY Beast (KF560C36BBE-16) KF560C36BBE-16 | 2 777 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Beast AM5 DDR5-6000 16GB (KF560C36BBE-16) KF5 | 2 777 грн. |
Модуль пам`яті DDR5 16GB/6000 Kingston Fury Beast Black (KF560C36BBE-16) K | 2 667 грн. |
Пам'ять ПК Kingston DDR5 16GB 6000 FURY Beast Black EXPO (KF560C36BBE | 3 064 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 16 GB DDR5 6000 MHz Fury Be | 3 376 грн. |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16 | від 2 199 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C36BBE-16 | від 2 299 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16 | від 2 428 грн. | 51 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C36BBE-16 | від 2 475 грн. | 40 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C40BB-16 | від 2 493 грн. | 49 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C36BBE-16 | від 2 579 грн. | 52 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C40BB-16 | від 2 579 грн. | 46 пропозицій |