Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16
Відео 25Фото 6 |
Kingston Fury KF552C40BB-16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16
Усі ціни 50 →Kingston DDR5 16GB 5200Mhz FURY Beast White (KF552C40BW-16) KF552C40BW-16 | 2 519 грн. |
Пам'ять для ПК Kingston DDR5 5200 16GB FURY Beast Black (KF552C40BB-1 | 2 703 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 16 GB DDR5 5200 MHz Beast B | 2 908 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR5 5200 MHz Beast Black (KF552C40BB-16) | 2 490 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR5 5200 MHz Beast Black (KF552C40BB-16) | 2 467 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF548C38BB-16 | від 2 199 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C36BBE-16 | від 2 299 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF552C40BB-16 | від 2 428 грн. | 50 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C36BBE-16 | від 2 475 грн. | 40 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF556C40BB-16 | від 2 493 грн. | 49 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C36BBE-16 | від 2 579 грн. | 51 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x16Gb KF560C40BB-16 | від 2 579 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →