Кухонний ніж Tramontina Plenus 23423/166
Фото 4 |
Tramontina Plenus 23423/166 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23423/166
Усі ціни 11 →Нож Tramontina Plenus 15,2 см 23423/166 | 188 грн. |
Tramontina PLENUS Grey (23423/166) 23423/166 | 218 грн. |
TRAMONTINA Ніж для мяса PLENUS, 152 мм 23423/166 | 269 грн. |
Tramontina 23423/166 | 218 грн. |
Tramontina Plenus Grey 152 мм (23423/166) PlenusGrey152мм(23423/166) | 169 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23423/166
Ціни на Tramontina Plenus 23423/166 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23423/136 | від 172 грн. | 9 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23423/166 | від 169 грн. | 15 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23423/106 | від 158 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →