Кухонний ніж Tramontina Ultracorte 23854/105
Tramontina Ultracorte 23854/105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Ultracorte 23854/105
Усі ціни 15 →Нож для стейка Tramontina Ultracorte 23854/105 | 181 грн. |
Нож TRAMONTINA ULTRACORTE для стейка зубч. 127 мм (23854/105) 23854/105 | 403 грн. |
Tramontina ULTRACORTE (23854/105) 23854/105 | 174 грн. |
TRAMONTINA Кухонний ніж Ultracorte для стейка 127 мм (23854/105) 23854/105 | 249 грн. |
Tramontina 23854/105 | 181 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Ultracorte 23854/105:
- Товщина леза – 1.2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →