Кухонний ніж Tramontina Plenus 23426/107
Tramontina Plenus 23426/107 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23426/107
Усі ціни 14 →Нож TRAMONTINA PLENUS black нож Chef 178мм инд.блистер (23426/107) 23426/1 | 322 грн. |
Tramontina PLENUS Black нож Chef 178мм (23426/107) 23426/107 | 262 грн. |
TRAMONTINA Ніж Chef PLENUS, 178 мм 23426/107 | 309 грн. |
Tramontina 23426/107 | 262 грн. |
Tramontina Plenus Black Chef 178 мм (23426/107) PlenusBlackChef178мм(23426 | 205 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23426/107
Ціни на Tramontina Plenus 23426/107 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23426/137 | від 199 грн. | 10 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23426/167 | від 200 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23426/107 | від 159 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →