Кухонний ніж Tramontina Plenus 23428/135
Фото 3 |
Tramontina Plenus 23428/135 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23428/135
Усі ціни 8 →Нож TRAMONTINA PLENUS light grey д/томатов 127мм инд. блистер (23428/135) | 231 грн. |
TRAMONTINA Plenus Light Grey 23428/135 | 199 грн. |
Tramontina 23428/135 | 96 грн. |
Tramontina Plenus Light Grey 127 мм (23428/135) PlenusLightGrey127мм(23428 | 96 грн. |
Кухонний ніж для томатів Tramontina Plenus light grey 23428/135 (127мм) | 134 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Tramontina Plenus 23428/135
Ціни на Tramontina Plenus 23428/135 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23428/135 | від 96 грн. | 10 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23428/165 | від 109 грн. | 13 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23428/105 | від 115 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →