Овочечистка Victorinox Swiss Classic 7.6079
Фото 7 |
Victorinox Swiss Classic 7.6079 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 7.6079
Усі ціни 33 →Нож для чистки для томатов и киви Victorinox 7.6079 | 292 грн. |
Нож для чистки овощей Victorinox Tomato and Kiwi, черный 7.6079 81-1598-bl | 292 грн. |
Овощечистка Victorinox для томатов и киви, серрейторная РК 7.6079 | 292 грн. |
Овощечистка Victorinox Tomato and Kiwi Black (7.6079) 7.6079 | 316 грн. |
ще 20 пропозицій
Колірні варіанти:
- 7.6079 чорний
- 7.6079.1 червоний
- 7.6079.4 зелений
- 7.6079.5 рожевий
- 7.6079.8 жовтий
- 7.6079.9 помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 7.6079
Ціни на Victorinox Swiss Classic 7.6079 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 7.6079.8 | від 292 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6079.4 | від 292 грн. | 3 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6079.9 | від 292 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6079.5 | від 292 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6079.1 | від 269 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6079 | від 290 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →